Üsküdar Haşere İlaçlama

hamam bocegi 11Evlerinizde bir haşere ile karşılaştıysanız bilin ki, o haşere tek başına değildir. Aynı türden olan birçok haşerenin ve yumurtalarının olduğunun da göstergesidir. Haşerelerin tamamı karanlık olan ortamları sever ve oldukça çekingendir. Işıkların sönmesi ile haşereler ortaya çıkmaktadır. Çıkacak olan ilk ışık ya da ses ile tamamen ortadan kaybolurlar. Sayıları ise ortada görülenden tamamen daha fazladır. Haşere ilaçlama firmaları tarafından alınacak olan hizmetlerden yararlanılmaz ise bu zararlılar hızlı şekilde üremeye devam edecektir.

 

Hamamböcekleri içinde 40 tane yumurta bulunan kapsül bırakır. Bu yumurtalar 30 ila 60 gün içinde ergin hale gelebilir. Bu şekilde her 2 ayda bir olmak üzere kırk katı kadar hamamböceği evinizde yaşamaya devam eder. Bir ev faresi 1 sene içinde 48 adet yavru dünyaya getirme özelliği taşır. Evcil hayvanınızın getireceği bir kene evinize 10.000 tane yumurta bırakabilir. Karıncalar ise 400.000 kişilik kolonileri ile beraber yaşarlar. Bun istilaların önüne geçmek adına mutlaka haşere ilaçlama firması tarafından etkin şekilde hizmet alınmalıdır.

 

hamam böceği jel 2Hamamböcekleri 200 milyon seneden bu yana çevrelerinde bulunan her şeye karşı adapte olmuşlardır. Marketlerden alacağınız ilaçlar ile bu böceklerin ortada bulanan kısmını öldürebilirsiniz. Ama hiçbir şekilde tamamen yok edemezsiniz. Bundan dolayı da sürekli olarak yaşam alanlarınızda yeniden görmeye devam edersiniz. Bu zararlılar gıda maddelerinize dışkılarını bırakır. Bu dışkılardan bulaşan mikrop ve bakteriler insanların hastalanmasına ya da salgın bir hastalığa kapılmasına sebep olur. sağlık açısından ciddi zararların oluşmasına sebep olan bu zararlılardan kurtulmak adına mutlaka haşere ilaçlama firması tarafından etkin şekilde hizmet alınmalıdır.


Haşerelerin kalıcı olarak ortadan kaldırılması, yumurtaların ortadan yok edilmesi ve yeni istila karşı önlemlerin alınması için haşere ve kemirgen gibi zararlıların haşere ilaçlama servisleri tarafından ilaçlanması gerekir. ilaçlama firmaları tarafından yapılacak olan haşere ve kemirgenlere karşı yapılacak olan ilaçlama uygulamaları değişkenlik gösterir. Ev gibi yaşam alanlarında 1 ila 3 yıl arasında ihtiyaca göre ilaçlanma yapılmalıdır. fırın, lokanta gibi yoğun ve sıcak olan alanlarda ortam şartlarına göre daha kısa sürelerde ilaçlama uygulaması yapılmalıdır.

 

hamam_boceği_yumurta_2Yaşam alanlarınızda haşere ilaçlama uygulamalarını yapacak olan firmaların evlerinizi istila edecek olan sayısız haşereyi tanıma konusunda eğitilmiş olması, haşerelerin ilaçlanması konusunda bilgi ve deneyimin tam olması gerekmektedir. Haşere ilaçlama firmaları tarafına gelen şikâyetler arasında; güve, eşek arısı, ağaç kurdu, kırkayak, kara fatma, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, mite lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, kene tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, kırkayak, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, bit, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma gibi haşere ve kemirgen türleri yer almaktadır. Yaşam alanlarınızı ve işyerlerinizi bu sıkıntılardan kurtarmak için mutlaka Haşere ilaçlama firmaları tarafından destek almanız gerekir.

 

Kemirgen ve haşereler konusunda ilaçlama hizmeti almak hangi tarz uygulamalar yapıldığını, hangi kimyasalların kullanılmış olduğunu ve nasıl önemler alındığını sormak ve sorgulamak gerekmektedir. Haşere ilaçlama firmaları ile periyodik hizmet anlaşmaları yapılacak ise normal servis zamanlarında dışında yaşam alanlarından ya da iş yerlerine böcek gördüğünüz zaman ekstra ücret almamaları gerekmektedir.

 

hamam-bocegi-resimleriBiz Üsküdar böcek ilaçlama firması olarak müşteri temsilcilerimiz, danışma hattımız ve gezici servislerimiz sayesinde 7/24 hizmetimizi kesintisiz şekilde vermekteyiz. Sağlık Bakanlığından onaylı olan izinlerimiz ve yetki belgelerimiz, ruhsatımız, TSE tescil belgelerimiz ve dünya sağlık örgütü tarafından ön görülmüş olan ilaçlarımız ile hizmet sunuyoruz. Bizler ekonomik ve garantili fiyatlar ile hizmet verdiğimiz için müşteri memnuniyetini her daim en üst seviyede yaşatıyoruz.  Sektörde uzun yıllardır hizmet verdiğimiz için bilinen ve bu piyasada yer edinmiş olan bir firmayız. Bizim firmamız ile yaşam alanlarından bulunan haşerelerden, kemirgenlerden, böceklerden ve haşere türlerinden kurtulmak oldukça kolay bir hal alıyor. Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilaçlarımız sayesinde sizlerin sağlığını tehlikeye atmıyoruz. 7/ 24 hizmet veren firmamızın çağrı merkezlerinden müşteri temsilcilerimize ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Haşere ve kemirgenlerden kurtulmak istiyorsanız arayın bizleri hemen gelelim. Müşteri temsilcilerimizden tarafından aklınıza takılan her soru yanıtlanmaktadır.