Üsküdar İş yeri İlaçlama

iş yeri ilaçlamaİşyerleri yaşamlarımızın çoğunluğunu geçirdiğimiz alanlardır. Çalışma hayatımızda hijyen olması insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. İşyeri ilaçlama firmaları tarafından ilaçlama yapılır iken muhakkak profesyonel firmalar tercih edilmelidir. Bu firmaların ön fizibilite yapması bu çalışmaları tamamladıktan sonra ilaçlama uygulamalarına başlaması gerekmektedir. Sizlerde işyeri sahibi olarak işyeri ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alacaksanız büyük bir sorumluluğun altına girdiğinizi unutmamalısınız. İşyeri ilaçlama şirketi tarafından alınacak olan hizmetlerde mutlaka Sağlık Bakanlığı onayı ve gereken ruhsatların olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. İşyeri ilaçlama firması tarafından yapılacak olan ilaçlama uygulamasının öncesinde ve sonrasında oluşabilecek olan her türlü sıkıntıdan sadece işverenler değil, işyerinde çalışan tüm insanlarda etkilenecektir. Amatör şekilde yapılacak olan ilaçlama uygulamaları ya da hatalı şekilde ilaçların kullanımı çevre ve insan sağlığına telafisi olmayacak şekilde ve ciddi boyutlarda zararlar verebilir. Özellikle İşyeri ilaçlama firmaları açısından korsan olarak ifade edilen ruhsatsız firmalar tarafından kullanılacak olan kimyasallar, genel olarak tarım ilacı olup yapısında var olan kansorejen maddeler dâhilinde uygulama yapılan alanlarda kalıntı ve tortu bırakmaktadır. Bunun neticesinde korsan olan firmalardan alınan hizmetlerin vermiş olduğu zararlar sadece ilaçlama ile sınırlı şekilde kalmayacaktır. Bu ilaçlama uygulamaları sadece ilaçlama ile sınırlı kalmayacaktır ve etkisi uzun süre devam ederek sorun yaratmaya devam edecektir.

 

böceklerKemirgen ve haşere türleri iş yerlerinde bulunan insanların üstünde sağlık açısından olumsuz olan koşulların oluşmasını sağlar. Çalışan elemanların verdikleri verimlerde düşüş ve bunun sonucunda da maddi kayıpların oluşmasına sebep olur. İşyeri ilaçlama firmaları tarafından ilaçlama yaptırmadan önce keşif personelleri talep etmelisiniz. İşyerlerinde yapılacak olan ön keşif esnasında yapılacak olan raporlama ile sorunlara karşı yapılacak olan ilaçlama uygulamalarını her zaman takip etme imkânı yakalayabilirsiniz. Özellikle kemirgenler konusunda yapılacak olan hatalı ilaç kullanımları, zararların sizler tarafından görülemeyen ve de ulaşılamayan alanlarda ölmelerine neden olmakta ve bunun neticesinde işyerlerinde oldukça maliyetli olan tadilat sorunlarının ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Firmalarınızda ya da iş yerlerinizde sağlıklı, hijyenik ve verimli çalışma alanları yaratmak için mutlaka haşereler ve kemirgenler konusunda uzman olan, sorumluluğunu bilen, dikkatli, garantili, insan sağlığına önem veren ve bu piyasada öncü olan İşyeri ilaçlama firması tarafından üstün nitelikli olan hizmetler alınmalıdır.

 

Bizler Üsküdar böcek ilaçlama firması olarak garantili hizmetleri modern cihazlar ve kaliteli elemanlar ile sizlere sunuyoruz. Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilaçlarımız her türlü haşere konusunda ziraat ve kimya mühendisleri kontrollerinden geçtiği için sizlerin ve evde bulunan canlılarınızın sağlığına zarar vermemektedir. Bizden alacağınız hizmet öncesinde yapılacak olan işlemler hakkında raporlar, ilaçlama uygulamasından sonra da yapılan işlemler hakkındaki raporlar tarafınıza sunulur. Firma olarak piyasada uzun süredir hizmet verdiğimiz için lider olan firmalar arasında yer alıyoruz.